Share Button

Filmi Animuar Zootopia (2016) Me Titra Shqip Ne nje qytet te banuar vetem nga kafshe , nje leput polic dhe nje artiste cinike dhelper duhet te punojne bashke per te zbuluar nje komplot .

IMDb
Trailer Me Titra Shqip

SHIKO

SHKARKO

Share Button