Share Button

Pas 8-vitesh brenda Billi rikthehet ne shtepi per te gjetur 2 femijet e tij tanime 11 dhe 15 vjec te braktisur nga e ema dhe duke ushqyer vete.Duke mosdashur te luaje roli n e babait ai …

IMDb
Trailer Me Titra Shqip

SHIKO

SHKARKO

Share Button