Share Button

Warcraft (2016) Me Titra Shqip Ndersa nje hordhi Orce pushton planetin Zerosh duke perdorur nje portal magic, disa njerez heronj dhe disa Orc te mire duhet te ndalojne te keqen e vertete qe fshihet pas kesaj lufte.

IMDb
Trailer Me Titra Shqip

SHIKO

SHKARKO

Share Button