Share Button

Nje Shef Francez kerkon hakmarrje pas nje sulmi te dhunshem ne familjen e vajzes se tij ne Hong Kong , gjate se ciles vriten i shoqi dhe dy femijet e saj . Per ta ndihmuar te gjeje vrasesit , ai puneson te vrasese me pagese qe punojne dhe per mafien gjithashtu.

IMDb
Trailer Me Titra Shqip

SHIKO

SHKARKO

Share Button