Share Button

Nje dramatizim i situates te vrasejve te 20 qeshorit dhe grupit politik te ushtrise gjermane qe u perpjek ti bente grusht shteti Hitlerit gjate luftes se dyte boterore.

A dramatization of the 20 July assassination and political coup plot by desperate renegade German Army officers against Hitler during World War II.

IMDb
Trailer Me Titra Shqip

SHIKO

SHKARKO

Share Button