Share Button

Triple 9 (2016) Me Titra Shqip Nje bande kriminelesh dhe policesh te korruptar , planifiokjne vrasjen e nje polici per te terhequr vemendje per grabitjen me te madhe te jetes se tyre .

IMDb
Trailer Me Titra Shqip

SHIKO

SHKARKO

Share Button