Share Button

Titanic (1997) Me Titra Shqip HD Nje 17-vjecare aristokrate bie ne dashuri me nje artist te dashur por te varfer ne bordin e anijes me luksoze dhe te madhe ndertuar ndonje here Titanic.

IMDb
Trailer Me Titra Shqip

SHIKO

SHKARKO

Share Button