Share Button

Nje ish polic nga New Orlins lufton kartelet e droges dhe nje ish ushtarak te forcave speciale te cilet fusin drogen nga Meksika ne Amerike nga kufiri i Teksasit.

IMDb
Trailer Me Titra Shqip

SHIKO

SHKARKO

Share Button