Share Button

Historia e Eliska dhe vajzes se saj , te cilet fillojne nje jete te re ne nje shtepi te re ndersa “babai eshte ne udhetim” si nena pretendn. Pasi genjeshtra zbulohet e ema ….

IMDb
Trailer Me Titra Shqip

SHIKO

SHKARKO

Share Button