Share Button

Gjate nje misioni ne Mars , Astronauti Mark Watney mendohet i vdekur gjate nje stuhie dhe lihet pas nga ekipi i tij . Por Watney ka mbijetuar dhe e gjen veten te vetmuar ne planetin bosh . Atij i duhet te gjeje …

IMDb
Trailer Me Titra Shqip

Shiko Filma Online

OpenLoad | VidTo | VideoWood | AuroraVid | Streamin | VodLocker

Shkarko Filma Online

UptoBox | DepositFiles | UpFile | Uploaded

Share Button