Share Button

The Man Who Knew Infinity (2015) Me Titra Shqip tregon historine dhe jeten akademike te pionerit indian te matematikes , Srinivasa Ramanujan, dhe mikut gjithashtu dhe mentorit te tij Professor G.H. Hardy.

IMDb
Trailer Me Titra Shqip

SHIKO

SHKARKO

Share Button