Share Button

Filmi tregon per John Crenshaw teksa shoqeron te dashuren e tij dhe studentet e saj ne nje fundjave ne natyre per te realizuar foto thelle neper pyje . Çfare duhet te ishte nje fundjave edukuese dhe plot aktivitete kthehet ne horror teksa grupi ndiqet nga disa njerez mutant te etur per gjak dhe mish njeriu . Teksa gjerat shkojne keq e me keq , Crenshaw behet shpresa e tyre e vetme per shpetim . The Horde (2016) Me Titra Shqip permban skena te forta horrori , nuk eshte i keshillueshem per personat qe nuk i preferojne filmat e ketij zhanri .

IMDb
Trailer Me Titra Shqip

SHIKO

SHKARKO

Share Button