Share Button

The Godfather (1972) Me Titra Shqip seria e pare e triologjise ” The Godfather ” ! Ndiqni Triologjine e nje prej filma me titra shqip me te vlersuar te te gjitha kohrave , fitues i shume cmimive ne qualitet HD dhe me nje super perkthim ne shqip .

Duke pare se vitet kalojne dhe po moshohet , Bosi i nje prej dinastive me te medha te krimit i transferon “familjen” e tij djalit te madh .

IMDb
Trailer Me Titra Shqip

SHIKO

SHKARKO

Share Button