Share Button

Pasi nje djale i ri vizionon vdekjen e vet dhe te shokeve te tij nenje aksident me makines ai arrin ti shpetoje jetet e tyre , por vdekja vihet ne ndjekje te atyre qe i shpetuan fundit te pashmangshem.

IMDb
Trailer Me Titra Shqip

Shiko Filma Online

OpenLoad | VidTo | VideoWood | AuroraVid | Streamin | VodLocker

Shkarko Filma Online

UptoBox | DepositFiles | UpFile | Uploaded

Share Button