Share Button

Nje familje e tmerruar largohet nga ferma e tyre e izoluar ne jug te Zelandes se Re , dy shkencatare te ri dhe nje psikolog dergohen per te vertetuar fjalet e tyre por ata…

IMDb
Trailer Me Titra Shqip

SHIKO

SHKARKO

Share Button