Share Button

Vellezrit MacManus po bejne nje jete te qete ne Irland me babain e tyre , por kur ata mesojne se prifti i tyre i dashur eshte vrare nga ganstieret , ata kthehen ne Boston per te vene drejtsi dhe per tu hakmarre per priftin.

IMDb
Trailer Me Titra Shqip

SHIKO

SHKARKO

Share Button