Share Button

Dy amerikane , Jack dhe Sam , vjedhin parate e nje Bosi Droge pasi grabisin nje seri bankash ne Azi dhe behen shenjester e hakmarrjes se Bandes. Kur Sam ..

IMDb
Trailer Me Titra Shqip

SHIKO

SHKARKO

Share Button