Share Button

Zbuloni se pse zogjte jane kaq te zemeruar , Kur nje ishull i populluar nga zogj shume te lumtur , vizitohet nga derrkuca te vegjel jeshil mbetet ne doren e , Red , Chuck dhe Bomb te zbulojne se cfare duan derkucat .

IMDb
Trailer Me Titra Shqip

SHIKO

SHKARKO

Share Button