Share Button

Si nej shkrimtar i perndjekur nga suksesi i te kaluares , abuzimi me drogerat , problemet ne marredhenie dhe probleme si nje baba …

IMDb
Trailer Me Titra Shqip

Shiko Filma Online

OpenLoad | VidTo | NosVideo | AuroraVid | Streamin | VodLocker

Shkarko Filma Online

UptoBox | DepositFiles | UpFile | Uploaded

Share Button