Share Button

Komedia ndjek Jefferson i cili punon ne nje pune qe se pelqen dhe gezimi i tij i vetem eshte nje udhetim qe ben cdo vit me shoket e tij por kete vit …

IMDb
Trailer Me Titra Shqip

SHIKO

SHKARKO

Share Button