Share Button

Nje Adoleshente , Chun-Li behet deshmitare e rrembimit te babait te saj nga Lordi i krimit M.Bison. Kur ajo rritet kerkon hakmarrje dhe behet luftetarja e famshe e krimit .

IMDb
Trailer Me Titra Shqip

SHIKO

SHKARKO

Share Button