Share Button

Kater vajza kolegji grabisin nje restorant vetem per te financuar pushimet e tyre te SPing Break . Nderkohe qe ato festojne/pijne/marrin droge arrestohen por nxirren perseri me lirim me kusht nga nje trafikant armesh dhe droge .

IMDb
Trailer Me Titra Shqip

SHIKO

SHKARKO

Share Button