Share Button

Erdhi darka dhe vjen per ju ky Film Horror Me Titra Shqip i pershtatshem per tju shoqeruar ne kete orar.Nje Grup Motrash Sority perpiqen qe te mbulojne vdekjen e nje nga motravete shtepise , pas nje pranku te shkuar keq vetem per te zbuluar se po ndiqen nga nje vrases serial.

IMDb
Trailer Me Titra Shqip

SHIKO

SHKARKO

Share Button