Share Button

Nje mercenar i pashpirt heqe dore nga dhuna pasi meson se shpirti i tij eshte marre nga ferri . Kur nje vajze e re rrembehet dhe familja e saj vritet nga nje kult vrasesish , ai detyrohet te luftoje dhe kerkon te mposhte kete armik

IMDb
Trailer Me Titra Shqip

SHIKO

SHKARKO

Share Button