Share Button

Nje agjent i ri i FBI-se vendoset nga qeveria per te udhehequr nje taskforce ne luften kunder droges ne kufirin midis U.S dhe Meksikes .

IMDb
Trailer Me Titra Shqip

Shiko Filma Online

OpenLoad | VidTo | NosVideo | AuroraVid | Streamin | VodLocker

Shkarko Filma Online

UptoBox | DepositFiles | UpFile | Uploaded

Share Button