Share Button

Saala Khadoos (2016) Me Titra Shqip HD Nje film indian i sapo dale , tregon historine boksieri qe e ndali karrieren e tij pas disa probleme me autoritet dhe politin . Ai behet tranieri i nje te reje pashkatare qe te realizoje endrren e tij nepermjet saj.

IMDb
Trailer Me Titra Shqip

SHIKO

SHKARKO

Share Button