Share Button

Run eshte nje film aksion/triller qe bazohet ne nje peronash . Danieli 17 vjecar i cili praktikon parkuar dhe eshte njekohesisht dhe hajdur dhe hero.

IMDb
Trailer Me Titra Shqip

SHIKO

SHKARKO

Share Button