Share Button

Ne Angline e shekullit te 12 , Robin Hood dhe banda e tij duhet te luftojne me korrupsionin ne nje fshat te vogel nderkohe qe nje force ngrihet kunder kurores qe do ndryshoje pergjithmone fuqine e balances boterore.

IMDb
Trailer Me Titra Shqip

SHIKO

SHKARKO

Share Button