Share Button

Ditet e nxehta te veres kthehen ne mankth per ciftin qe udheton me autostop Jack dhe Véronique kur ata perfshihen me nje cift te martuar misterioz dhe nje vrases rrugesg ne Francen Rurale.

IMDb
Trailer Me Titra Shqip

SHIKO

SHKARKO

Share Button

One Response to “Road Games (2015)”

  1. Liridon Berisha
    15 September 2016 at 6:55 pm #

    ju lumte kesi filma hidhni me shume dhe asi filma me lufta jeni fantastike