Share Button

Viti 2016 , Bangkok eshte nje kryeqytet i mbushur me caos dhe kriminele.Korrupsioni i perhapur nga politikanet po ben qe te kaloje nje ligj i ri per central berthamor me shume nxitim . Midis kesaj rremuje nje hero lind.Ai ndjek politikanet e korrumtuar dhe kriminelet e medhenje , duke vendosur drejtesine aty ku ligji deshton.Askush nuk e di identitetin e tij. Cdo here qe ai vret le nje karte qe thote “Shqiponja e Kuqe”. Shqiponja e Kuqe eshte nje gjahtar qe gjthashtu ndiqet.Nje vrases i quajtur Black Devil , eshte derguar nga nje bos Krimi per ta vrare. Ndersa e shkuara rikthehet per ta perndjekur , heroi duhet te perballet me nje konflikt qe ndikon jo vetem ne fatin e tij por te gjithe kombit.Nje filma me titra Shqip i zhanrit Aksion shume i bukur . Jua Sugjerojme gjtihmone nese jeni fansa te historive te tilla.

IMDb
Trailer Me Titra Shqip

SHIKO

SHKARKO

Share Button