Share Button

Kur Galaksia vendoset nen nje kercenim nga nje kapiteni pashpirte i hapesires , nje mekanik dhe roboti i tij i ri i bashkohen nje skuadres elitare per te shpetuar universin.

IMDb
Trailer Me Titra Shqip

SHIKO

SHKARKO

Share Button