Share Button

Bill Williamson rikthehet , i gjalle dhe plot shendet ai fillon nje mision ne D.C . Ai kete rralle do te shkaktoje nje percarje midis popullsise se SHBA te cilet nderhyjne ne te gjithe boten . Duke dashur te mposhte PResidentin e Shteteve te bashkuara te Amerike dhe sherbimet sekrete ai sjell me vete te gjithe cmendurirat e dy filmave te meparshem.

IMDb
Trailer Me Titra Shqip

SHIKO

SHKARKO

Share Button