Share Button

Nje Princ i ri ne arrati dhe nje princesh duhet te ndalojne nje te “lige” i cili pa dijenine e tij mund te shkaterroje boten sepse do te perdore nje kame magjike qe kthen kohen pas ne saje te reres brenda saj.

IMDb
Trailer Me Titra Shqip

SHIKO

SHKARKO

Share Button