Share Button

Pasi nje termet nenujor zbulon dhe liron nje peshk njeri ngrenes , nje grup i pazakonshem njerzish duhet te bashkohen se bashku per te ndaluar qe ata vete te behen pre e peshqeve dhemb-shpate.

IMDb
Trailer Me Titra Shqip

SHIKO

SHKARKO

Share Button