Share Button

Aventurat e nje djaloshi jetim te quajtur Pete dhe mikut te tij me te mire Elliot , i cili eshte nje dragua !

The adventures of an orphaned boy named Pete and his best friend Elliot, who just so happens to be a dragon.

IMDb
Trailer Me Titra Shqip

SHIKO

SHKARKO

Share Button