Share Button

Outlaws and Angels (2016) Me Titra Shqip Kur Disa te jashteligjshem ne arrati , zgjedhin nje shtepi te vecuar qe ne dukje duket e pademshme per te kaluar naten , nje loje si macja me miun fillon midis tyre dhe te zoteve te shtepise , loje qe con ne joshje , ndryshim rolesh dhe sigurisht ne hakmarrje.

IMDb
Trailer Me Titra Shqip

SHIKO

SHKARKO

Share Button