Share Button

Nje cift e gjen te veten te perfshire ne plaet e nje oligarku Rus , por se shpejti e gjejne veten midis Mafies Ruse dhe Sherbimit sekret Rusi por asnjerit nga ata smund ti besojne .

IMDb
Trailer Me Titra Shqip

SHIKO

SHKARKO

Share Button