Share Button

Reportuesi i Financave ne Tv Lee Gates dhe producenti i tij Patty vendosen ne nje situate ekstrame kur nje investitor i nverikosur rremben studion e tyre .

IMDb
Trailer Me Titra Shqip

SHIKO

SHKARKO

Share Button