Share Button

Dario eshte nje botues i vogel nga Milano . Ai shkon ne FEstivalin e Literatures qe organizohet ne Mantova ne 2004 , gruaja e ti e pakenaqur e shoqeron . Leon eshte nje desingner-fotograf francez. Nderkohe qe Dario eshte i zene me punet e tije , Marta Viziton Palazzo Te , aty nen afreskun e Gulio Romanos qe tregon penisin e Jupiterit Marta takon Leon. Menjehere ata behen dashnor dhe kalojne te gjithe ditet e Festivalit duke bere dashuri kudo . Kjo lidhje do kete efekt dhe ne marredhenien e saj me te shoqin. Nje Film erotik me titra shqip nder me te vlersuarit nga kritika ! Permban skena te forta erotike keshillohet shikueshmeria mbi moshen 18-vjecare.

IMDb
Trailer Me Titra Shqip

SHIKO

SHKARKO

Share Button