Share Button

Manhattan Night (2016) Me Titra Shqip eshte historia e Porter Wren nje blogeri i cili eshte i etur per skandale. Ai shkruan per vdekje , tragjedi dhe cdo scandal ndoshta dhe jo te vertete .

IMDb
Trailer Me Titra Shqip

SHIKO

SHKARKO

Share Button