Share Button

Mad Max: Fury Road (2015) Me Titra Shqip Nje Grua rebelohet nga rregullat tiranike ne nje Australi postapocalipte ne kerkim te vendlindjes se saj me ndihmen e nje grupi femrash. Ne ndekje te tyre vendoset nje psikopat dhe nje shofer me emrin Max.

IMDb
Trailer Me Titra Shqip

Shiko Filma Online

OpenLoad | VidTo | NosVideo | AuroraVid | Streamin | VodLocker

Shkarko Filma Online

UptoBox | KingFiles | UpFile | Uploaded

Share Button