Share Button

Murphy eshte nje Amerikan qe jeton ne Paris , i cili futet ne nje marredhenie seksuale dhe emocionale me te paqendrueshmen Electra .Pa e ditur efektin qe do kete ne marredhenien e tyre , ata ftojne komshien bukuroshe ne shtratin e tyre.Kjomarredhenie e ben Filmin Erotik Love nje nder me te bukurit e ketij zhanri .

IMDb
Trailer Me Titra Shqip

SHIKO

SHKARKO

Share Button