Share Button

Filmi tregon historine e dy vellezerve Kriminele te cilet jane binjake identike Reggie dhe Ronnie Kray . Dy nga kokat me te medha te krimit ne historine e Britanise , dhe organizata e tyre kriminale ne Londer gjate 1960-tes.

IMDb
Trailer Me Titra Shqip

Shiko Filma Online

OpenLoad | VidTo | VideoWood | AuroraVid | Streamin | VodLocker

Shkarko Filma Online

UptoBox | DepositFiles | UpFile | Uploaded

Share Button