Share Button

Nje hajdut bizhuterish i quajtur Frank Stone , eshte nje person qe shqtetsohet shpejt , anti social dhe qe nuk gjen gezim ne asgje. Kjo situate do ndryshoje kur ai zgjohet nga nje koma e thelle.

IMDb
Trailer Me Titra Shqip

SHIKO

SHKARKO

Share Button