Share Button

Ne nje udhetim per te zbuluar se cfare ka ndodhur me vellain e tij te humur , nje shkencetar , nipi i tij dhe guida i tyre i male zbulojne nje bote fantastike dhe te rrezikshme ne qender te botes.

IMDb
Trailer Me Titra Shqip

SHIKO

SHKARKO

Share Button