Share Button

Giulia eshte nje vajze e re qe premton shume per garat GT . Kur jeta e saj shkaterrohet , e vetmja shpres mbetet vellai i saj , nje i droguar dhe nje ish kampion rally.

IMDb
Trailer Me Titra Shqip

SHIKO

SHKARKO

Share Button