Share Button

Shiko online filmin Erotik Irreversible (2002) Me Titra Shqip Eventet qe pasojne nje nate traumatike ne Paris nderkohe qe e bukura Alex perdhunohet dhe rrifet brutalisht nga nje i panjohur teksa po kalonte nen nje nenkalim.

IMDb
Trailer Me Titra Shqip

SHIKO

SHKARKO

Share Button