Share Button

Nje Roje mbreterore ndiqet nga 3 shoket e tij te femijerise qe e kane tradhetuar per ta vrare . Ato ngrihen aksidentalisht ne kohe dhe pas 400 vjetesh kur shkrijne lufta e tyre vazhdon.

IMDb
Trailer Me Titra Shqip

SHIKO

SHKARKO

Share Button