Share Button

Vite pasi nje virus ka vrare shumice ne njerzimit dhe pjesen tjeter i ka transforumar ne monstra , i vetmi i mbijetuar ne New York City perpiqet te gjeje nje kure . Shijoni kete Super Film me Titra Shqip ne nje qualitet HD 1080P Extendet Version qe perfshin dhe dy Funde ( Alternate Ending) te menduar nga rregjizori !

IMDb
Trailer Me Titra Shqip

SHIKO

SHKARKO

Share Button