Share Button

Nje grup adoloshentesh rastesiht gjened prane nje muzeu te cuditshem dylli . Shume shpejte e gjejne veten duke luftuar per te mbijetuar dhe per tu mos u bera “shfaqja” e radhes.

IMDb
Trailer Me Titra Shqip

SHIKO

SHKARKO

Share Button

5 Responses to “House of Wax (2005)”

 1. Blerim Shala
  24 August 2016 at 3:13 pm #

  si mundem te ju kontaktoj NE FACEBOOK. ?

  • admin
   24 August 2016 at 7:37 pm #

   Do e hapim neser pasnesrit :)!

   • Blerim Shala
    25 August 2016 at 11:25 am #

    Spo them per fanpage ne emer te webfaqes piratet.com por ty si munde te te kontaktoj personalisht. ?

    • admin
     25 August 2016 at 12:50 pm #

     Me ane te fanpage flasim :)!

     • Blerim Shala
      25 August 2016 at 2:50 pm #

      po me dergo ndonje link a ndonje gje se po du me fol tani a po me kupton?